Набір інструментів Neo Tools, діелектричний, для електрика 1000В, CrV, кейс, 108шт — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_01-310-1_PR1
14 906 ₴
13 415 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір для професійних електриків, які займаються, установкою та ремонтом електроустановок і обслуговуванням установок обліку, для ентузіастів DIY, які бажають розширити сферу своєї діяльності. Сертифіковані інструменти 1000 В, валіза закривається на ключ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вороток | 1/4" |
| Кількість викруток в наборі | 5 шт |
| Кількість одиниць в наборі | 108 шт |
| Матеріал інструментів | сталь; хромомолібденовая сталь |
| Особенности | сертифікація 1000 В |
| Перехідник | 1/2"; 1/2" x 1/4" |
| Назначение | набір електрика |
| Розміри викруток | 5.5 x 125 |
| Розміри подовжувачів | 100 |
| Тип | Набор инструментов |
Информация для заказа
- Цена: 13 415 ₴








