
Тельфер електричний Einhell TC-EH 1000 1600Вт до 1000кг трос 18м 31.95кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2255160_PR1
17 070 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Новий електричний тельфер Einhell TC-EH 1000 дозволяє з легкістю піднімати важкі вантажі без направляючого ролика навантаження до 500 кг на висоту 18 м одним натисканням кнопки, а при використанні з напрямним роликом навантаження збільшується до 999 кг, а висота підйому становить 9 метрів. Лебідка оснащена незкручуваним сталевим тросом довжиною 18 м (Ø 6 мм), який перешкоджає заплутуванню вантажу під час підйому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 31.95 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Без шкива | 18 м, 8 м/мин |
| Грузоподъемность | 1 т |
| Довжина троса (ланцюга) | 18 м |
| Діаметр троса (ланцюга) | 6 мм |
| Зі шківом | 9 м, 4 м/мин |
| Напряжение сети | 230 В |
| Привод | Электрический |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт при работе |
| Тип | тельфер |
Информация для заказа
- Цена: 17 070 ₴



