Мультиметр цифровий Neo Tools, 0-300В, широкий РК-дисплей з підсвіткою, чохол — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_94-001_PR1
2 687 ₴
2 418 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості:
Корпус виготовлений із високоякісного пластику. Рідкокристалічний дисплей із підсвітленням дозволяє працювати в умовах слабкого освітлення. Нейлоновий чохол спрощує зберігання та транспортування. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом CE. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | Дисплей |
| Питание | 3xAAA |
| Змінна напруга | 2В, 20В, 200В, 600 |
| Сопротивление | 200мкА, 2000мкА, 20мА, 200мА, 2A, 10A |
| Постійна напруга | 200мВ, 2В, 20В, 200В, 600 |
| Постоянный ток | 200Ом, 2кОм, 20кОм, 2МОм, 20МОм |
| Решта вимірювань | тест діодів; прозвонка ланцюга; перевірка транзисторів; температура |
| Тип | мультиметр |
| Функции | Утримання виміряних значень |
Информация для заказа
- Цена: 2 418 ₴












