Сумка для інструменту Neo Tools, жорстка конструкція, нейлон 600D, 33х40x22см — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_84-305_PR1
2 024 ₴
1 822 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка для інструменту NEO розміром 40 x 22 x 33 см, з нейлону 600 D, що гарантує довгий термін служби сумки. Зміцнене, водостійке дно захищає вміст сумки при роботі з складних умовах. Сумка має міцну ручку і плечовий ремінь. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Материал | Нейлон |
| Тип | Сумка |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | Плечовий ремінь |
Информация для заказа
- Цена: 1 822 ₴



