Ящик для інструменту Neo Tools, 21", органайзер в кришці, розсувні органайзери, 27.6х54.4х28.6см, пластик — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_84-105_PR1
1 821 ₴
1 639 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ящик для інструменту NEO TOOLS. Практичний і міцний ящик для інструменту виготовлений з міцної пластмаси, з алюмінієвими замками. Ящик оснащений органайзерами для зберігання дрібних елементів, розкладною внутрішньою секцією і зручною алюмінієвою ручкою для перенесення. Бренд NEO TOOLS виправдовує очікування професіоналів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Ящик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 278 мм |
| Длина | 547 мм |
| Ширина | 271 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | Органайзер |
| Цвет | чорний; помаранчевий |
| Материал | Пластик |
| Матеріал замків | алюміній |
Информация для заказа
- Цена: 1 639 ₴








