


Сучкоріз площинний Verto, D різу 35мм, телескопічний 700-1000мм, тримач алюміній, антиковзний, 1.44кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_15G253_PR1
1 622 ₴
1 460 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучкоріз універсальний телескопічний VERTO (арт. 15G253) довжиною 700-1000 мм і діаметром різання до 35 мм. Секатор типу «by-pass», призначений для різання тонких і товстих гілок. Леза довжиною 96 мм вкриті тефлоновим покриттям, яке забезпечує захист від корозії. Додатковою перевагою є передача, яка зменшує зусилля, необхідне для різання, на 20%. Телескопічні плечі збільшують відстань, на якій можна працювати інструментом. Ергономічне руків’я, вкрите протиковзним матеріалом, забезпечує безпеку та комфорт під час експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Страна производитель | Китай |
| Общая длина | 700 мм |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ножа | 96 мм |
| Цвет | салатовий; зелений |
| Максимальний діаметр зрізу | 35 мм |
| Материал ручки | алюминий |
| Особенности | Телескопічна ручка; лезо з PTFE-покриттям; передача |
| Тип | сучкоріз |
| Тип питания | механічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 460 ₴



