Рейсмусовий верстат Metabo DH 330- зручний переносний рейсмусовий верстат для стругання брусків певної ширини та висоти – під розмір верстата. Лита станина забезпечує надійне встановлення на стіл та високу точність виконання операції. Безпека роботи на верстаті гарантується системою регулювань та рядом технічних пристроїв. Усі небезпечні частини верстата надійно заховані у корпусі. Завдяки продуманій конструкції та простоті у використанні верстат відмінно зарекомендував себе і при використанні у польових умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Тайвань |
| Состояние | Новое |
| Общие параметры | |
| Вес | 35 кг |
| Дополнительные параметры | |
| Максимальная ширина строгания | 330 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина строгання | 3 мм |
| Питание | від мережі |
| Комплектация | 2 вбудовані двосторонні ножі зі сталі HSS; штовхач; всмоктувальний патрубок |
| Кількість оборотів | 9800 об/хв |
| Мінімальна довжина струганого матеріалу | 152 мм |
| Напряжение питания | 220 - 240 В |
| Мощность | 1800 Вт Вт |
| Размер стола | 840 x 330 |
| Тип | рейсмус |
| Скорость подачи | 7 м/хв |
Информация для заказа
- Цена: 23 145 ₴






