Шліфмашина кутова Einhell TE-AG 125/1010 125мм 12000об/хв 2.25кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4430985_PR1
1 899 ₴
Швидко регульований захисний кожух диска
Кутова шліфувальна машина Einhell TE-AG 125/1010 (4430985) поставляється разом із захисним кожухом, який необхідний для комфортної та безпечної роботи з болгаркою. Положення кожуха легко регулюється без використання додаткового інструменту.
Захист від випадкового перезапуску
Якщо в процесі роботи буде збій у живленні, а потім воно відновиться, двигун болгарки Енехель залишиться увімкненим. Система захисту від повторного увімкнення забезпечує додаткову безпеку при роботі з інструментом. Щоб відновити роботу, Вам потрібно заново запустити двигун за допомогою вмикача.
Допоміжна рукоятка може бути встановлена у 2 положеннях
Для більш комфортної та ефективної роботи, разом з кутовою шліфувальною машиною Einhell TE-AG 125/1010 (4430985) Ви отримаєте додаткову рукоятку. Її можна встановити в одному з двох положень, що забезпечує комфортну роботу з інструментом як для правші, так і для шульги.
Міцний металевий корпус редуктора
Корпус редуктора виготовлений із міцного металу. Такий матеріал забезпечує захист механізму від пошкоджень, а також покращує відведення тепла під час тривалої роботи з болгаркою. Варто зауважити, що сам редуктор також виконаний із стійкої до зношування сталі та рясно промащений для безперебійної роботи.
Піднята опорна поверхня дозволяє безпечно встановити інструмент
Завдяки опорній поверхні в комплекті Ви зможете надійно розташувати інструмент під час роботи. Це покращить якість обробки та дозволить досягти кращого контролю болгарки для дому Einhell TE-AG 125/1010 (4430985).
Висока продуктивність
Модель використовує сучасний щітковий двигун 1010 Вт, який здатний стабільно працювати при високому навантаженні завдяки запасу потужності та ефективному охолодженню. Висока швидкість диска 12000 об/хв. дозволить якісно виконувати роботу різного типу – від різання до шліфування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.25 кг |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | мережа |
| Додаткові характеристики | Щітковий двигун; без відрізного диска |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Цвет | чорний з червоним |
| Комплектация | додаткова рукоятка; шліфувальна машина; захисний різальний кожух |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 12000 |
| Напряжение | 220 В В |
| Потребляемая мощность | 1.01 кВт при работе |
| Тип | кутові (болгарки) |
- Цена: 1 899 ₴











