Шліфмашина для стін акумуляторна Einhell Professional TP-DWS 18/225 Li PXC 18В d225мм 600-1200об/хв 2.36кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4259995_PR1
4 718 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна безщіткова шліфувальна машина для стін Einhell TP-DWS 18/225 Li BL Solo лінійки Power X-Change system серії Professional призначена для шліфування стін, видалення залишків шпалер, фарби, старої штукатурки та підійде для використання як любителями, так і професіоналами. Шліфувальна машина оснащена безщітковим двигуном PurePOWER, який забезпечує більшу потужність і довший час роботи, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками. Залежно від області застосування або матеріалу, обертання шліфувального круга можна регулювати за допомогою електроного регулювання швидкості обертання, а перемикач із кнопкою блокування забезпечує безперервну роботу пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.36 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Безщітковий двигун | Да |
| Источник питания | акумулятор |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Додаткові характеристики | регулювання швидкості; без акумулятора; без зарядного пристрою |
| Цвет | чорний з червоним |
| Комплектация | Шліфувальний папір; мішок для пилу; шліфувальна машина; аркуш абразивної сітки; адаптер пиловсмоктувача |
| Кріплення розхідника на платформі | липучка |
| Напряжение | 18 В В |
| Опрацьований матеріал | гіпсокартону |
| Розмір шліфувальної поверхні | Ø 225 мм |
| Тип | шліфмашина для стін |
| Тип платформи | кругла |
| Швидкість холостого ходу | 600 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 718 ₴










