Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний Einhell Professional TP-CD 18/120 Li-i BL - Solo PXC 18В 120Нм 1.71кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4514310_PR1
6 300 ₴
Професійна акумуляторна ударна дриль-шуруповерт Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL - Solo стане ідеальним доповненням для будь-якої професійної майстерні DIY. Шуруповерт є пристроєм сімейства Power X-Change, до нього можна використовувати будь-який зарядний пристрій і акумулятор 18 В із сімейства системи.Пристрій приводиться в рух безщітковим двигуном Einhell PurePOWER. Цей безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і довший час роботи, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками. Муфта ковзання крутного моменту запобігає надмірному затягуванню гвинтів. Силовий крутний момент 120 Нм регулюється на 21 рівні крутного моменту.
Ударний дриль-шуруповерт також пропонує режим свердління та режим свердління з ударом. Електроніка з безступінчатим регулюванням швидкості підтримує роботу відповідно до застосування та матеріалу. Одногільзовий металевий швидкозатискний патрон 13 мм з металу з функцією блокування дозволяє швидко і легко замінити насадки. Безпечна і зручна робота забезпечується додатковою рукояткою з м’якою накладкою. Світлодіодне освітлення забезпечує хороший огляд робочої зони навіть в умовах поганої видимості. Для безпечного зберігання ударну дриль можна легко закріпити на поясі за допомогою кліпси.
В комплект поставки не входить акумулятор та зарядний пристрій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.71 кг |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безщітковий двигун | Да |
| Вбудована робоче освітлення | Да |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключові особливості | кліпса для кріплення інструменту на ремінь; 21 ступінь регулювання моменту; механізм блокування для безпечного використання |
| Цвет | чорний з червоним |
| Комплектация | додаткова рукоятка; без акумулятора; без зарядного пристрою; шуруповерт-дриль |
| Конструкция | пістолетна |
| Количество скоростей | 2 шт шт. |
| Максимальный крутящий момент | 120 Нм H*m |
| Напряжение | 18 В В |
| Режим работы | свердління; загвинчування; свердління з ударом |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 373 х 101 х 275 |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота удаpов | 7150 хв-1 |
| Скорость вращения | 500 об/хв |
- Цена: 6 300 ₴












