Пістолет клейовий Einhell TE-CG 18LI-Solo PXC 18В стрижні 11мм 170° 0.31кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4522200_PR1
1 740 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пістолет оснащений двигуном, який розігріває клейові стрижні до рідкого стану.
Завдяки високій температурі, клей стає в'язким, заповнює мікротріщини і максимально вбирається в поверхню матеріалу, тому забезпечується максимальна міцність при склеюванні.
Живлення в пістолеті Einhell TE-CG 18 Li Solo від універсальних батарей 18 В.
Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту поставки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр стержня | 11 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 310 г |
| Источник питания | акумулятор |
| Довжина стрижня | 200 мм |
| Цвет | чорний; червоний |
| Конструкция | Т-подібний |
| Макс. робоча температура | 170 °С |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Час нагрівання | 2 хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 740 ₴



