Кущоріз акумуляторний Einhell GE-CH 18/40 Li - Solo 18В PXC 40см крок різу 13мм 2кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_3410940_PR1
3 420 ₴
Батарея та зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватись для всіх пристроїв Power X-Change.
Металевий редуктор забезпечує тривалий термін служби, а його двосторонні ножі довгий час залишаться гострими завдяки лазерному заточуванню та алмазному шліфуванню.
Дворучний аварійний вимикач зупиняє леза менш ніж за 1 секунду під час відпускання вимикача.
Леза захищені алюмінієвою кришкою.
Захист леза на кінці шини з отвором для кріплення на стіну дозволяє зберігати кущоріз у мінімальному просторі, підвішуючи його на стіну.
GC-CH 1840 Li-Solo поставляється із міцним захисним пластиковим кожухом ножів для зручного транспортування або зберігання.
Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, вони доступні окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Расстояние между ножами | 13 мм |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Вес | 2 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ножа | 40 см |
| Цвет | чорний; червоний |
| Комплектация | Без акумуляторного блоку; Без зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Уровень шума | 88 дБ(А) дБ |
| Тип | кущоріз |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | акумуляторний |
- Цена: 3 420 ₴











