Пила шабельна акумуляторна Einhell TE-AP 18/26LI - Solo PXC 18В пропил 180мм хід 26мм 2.1кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4326290_PR1
3 930 ₴
Завдяки антивібраційній функції користувачі можуть працювати з інструментом комфортно і ергономічно навіть протягом тривалого часу, оскільки інструмент мінімізує вібрацію під час роботи.
Підошва може регулюватися, що забезпечує оптимальне використання пиляльного полотна.
Глибина пропила в дереві 180 мм, сталі до 12 мм.
Для швидкої роботи полотно пили можна замінити без використання спеціальних інструментів.
М'які поверхні ручки забезпечують ергономічне використання у будь-який час.
У комплект поставки агрегату входить одне високоякісне пильне полотно (по дереву), яке вражає винятковими властивостями різання.
Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, вони доступні окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.1 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | шабельна |
| Глибина пропилювання | 180 мм |
| Комплектация | пилкове полотно; пилка; без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Уровень звукового давления | 86 дБ (А) |
| Тип | ручна |
| Хід полотна | 26 мм |
| Число ходів на холостому ходу | 2600 |
- Цена: 3 930 ₴








