Фрезер Metabo FM 500-6 500Вт цанга 6мм 32000об/хв 1.3кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_601741000_PR1
3 576 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Легкий, компактний фрезер для обробки крайок, а також фрезерування профілів, обрізки й обробки пазів навіть однією рукою. Потужний двигун для швидкого фрезерування деревини та матеріалів на основі деревини. З об’ємною комплектацією: Паралельний упор, копіювальний фланець і роликова напрямна. Точне, безступінчасте регулювання глибини та фіксація блока двигуна за допомогою різьблення зубчастої рейки. Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.3 кг |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | фрезер |
| Висота ходу | 40 мм |
| Длина сетевого кабеля | 2 м |
| Дополнительно | Захист від повторного пуску |
| Комплектация | паралельний упор; 2 гайкових ключі; копіювальний фланець; роликова напрямна; захисне скло |
| Кількість обертів при навантаженні | 19000 |
| Максимальне число оборотів | 32000 об/хв |
| Тип | Электрический |
| Тип питания | від мережі |
| потужність, що віддається | 300 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 3 576 ₴











