Мачете NEO (арт. 63-117) загальною довжиною 40 см і лезом 25,5 см. Він виготовлений з нержавіючої сталі, а ручка - з ABS та TPR пластику. Стане в нагоді під час експедицій на виживання, наприклад, для розчищення шляху крізь густі зарості або для обрізання гілок. На тильній стороні мачете є пилка. До комплекту входить нейлоновий чохол.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Страна производитель | Китай |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 468 кг |
| Общая длина | 400 мм |
| Цвет | чорний; помаранчевий |
| Комплектация | Чехол |
| Материал рукоятки | TPR - пластик; ABS - пластик |
| Особенности | пила на обусі |
| Тип | мачете |
Информация для заказа
- Цена: 971 ₴









