Шліфмашина кутова акумуляторна Einhell TE-AG 18/115-2 Li - Solo PXC 18В 115мм 8500об/хв 1.7кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4431166_PR1
2 856 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кутова акумуляторна шліфмашина лінійки Power X-Change system Einhell TE-AG 18/115-2 Li - Solo серії Expert працює тихо і з низьким рівнем вібрації, що в свою чергу, підвищує експлуатаційну безпеку. Для дуже плавної роботи, двигун і привід розділені. Глибина різання 28 мм з відрізними дисками макс. Ø 115 мм. Тонкий дизайн з м'яким захопленням і додатковою рукояткою з м'яким покриттям, разом з поділом двигуна і передачі, роблять інструмент зручним для роботи. Високий рівень безпеки забезпечується плавним пуском захистом від повторного і випадкового пуску та захистом від перевантаження двигуна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.7 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид полірування | суха |
| Источник питания | акумулятор |
| Додаткові характеристики | фіксація шпинделя; плавний запуск; без акумулятора; без зарядного пристрою |
| Диаметр диска | 115 мм |
| Цвет | чорний з червоним |
| Комплектация | додаткова рукоятка; картонна коробка; шліфувальна машина; додатковий різальний захисний кожух |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 8500 |
| Напряжение | 18 В В |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 8500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 856 ₴









