Зарядний пристрій GRAPHITE Energy+ 18В 3А0.74кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_58G085_PR1
1 377 ₴
1 239 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій GRAPHITE 58G085 є частиною серії Energy+ і призначений для одночасного заряджання двох 18В Li-Ion акумуляторів. Це забезпечує підвищену ефективність та зручність при роботі з інструментами, що потребують постійного живлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.74 кг |
| Габарити | 72 x 135 x 230 |
| Дополнительно | Клас захисту - II |
| Зарядний струм | 3 А |
| Напряжение | 230 В В |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | Картонна коробка |
| Совместимость | усі акумулятори серії Energy+ від GRAPHITE |
| Тип | Зарядное устройство |
| Тип акумуляторів, що заряджаються | Li-Ion |
| Время зарядки | 45 хв час |
Информация для заказа
- Цена: 1 239 ₴








