Пила торцювальна Metabo KGS 254 M 1800Вт диск 254мм 16.1кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_613254000_PR1
23 496 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Metabo KGS 254 M — потужна торцювальна пила (1800 Вт) із функцією протягання, призначена для точного розпилу широких заготовок. Оснащена світлодіодною тіньовою лінією Precision Cut Line (PCL), забезпечує точність без додаткових налаштувань. Має пилкове полотно 254 мм, нахил від -2° до 47° і поворот стола ±50°.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | торцювальна |
| Глибина різу при 45º | 47 мм |
| Глибина різу при 90º | 92 мм |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Питание | електромережа |
| Комплектация | пилкове полотно; упор для відрізання по довжині заготовки; затискач для матеріалу; інструмент для заміни пиляльного диску; мішок для збирання стружки; намотування кабелю; 2 подовжувачі столу |
| Кут нахилу пилки | 47 ° |
| Оберти двигуна | 4500 об/хв |
| Мощность двигателя | 1800 Вт Вт |
| Похибка рівня звукового тиску | 3 дБ (А) |
| Розмір пропилу 45 ° | 215 x 47 |
| Розмір пропилу 90 ° | 305 x 92 |
| Розмір столу (для настільних пилок) | 345 мм |
| Розміри, мм | 726 x 485 x 543 |
| Уровень звукового давления | 86 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 99 дБ (А) |
| Тип | Стационарная |
| Функции и возможности | нахил столу |
| Ширина різу 45 ° | 215 мм |
| Ширина різу 90 ° | 305 мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 496 ₴












