Тример садовий акумуляторний Einhell GC-CT 18/24 Li Kit PXC 18В акб 1х2.5А·год 24см 1.82кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_3411123K_PR1
3 290 ₴
Ви можете працювати саме там, де це Вам необхідно завдяки відсутності кабелю живлення, немає потреби в розетках та кабельних барабанах і повністю відсутній ризик випадкового пошкодження кабелю або можливість спіткнутися об нього. В акумуляторному тримері Einhell GC-CT 18/24 Li використовується нова революційна система скошування трави: замість громіздких барабанів з ліскою тут застосовується міцний пластиковий ріжучий ніж. Довга телескопічна ручка тримера і додаткова рукоятка можуть бути плавно відрегульовані під ріст користувача для зручної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Триммер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.82 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 2.5 А/год |
| Габарити | 93 х 16 х 10.5 |
| Цвет | Алый |
| Комплектация | акумулятор; зарядний пристрій; тример садовий; пластикові ножі |
| Максимальні обороти | 8500 хв-1 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип двигателя | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 24 см |
- Цена: 3 290 ₴











