


Кейс для інструменту Einhell E-Box M55/40, 15х55х40см, пластик — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4530049_PR1
2 226 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки ергономічній ручці він забезпечує надійне зберігання і зручне транспортування навіть при максимальному навантаженні у 30 кг. Завдяки захисту від крапель води, кейс надійно захищає речі від вологи при завантаженні в автомобіль, на робочому місці і в місці зберігання. Внутрішнє облицювання з поролону гарантує відсутність подряпин речей під час транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Грузоподъемность | 30 кг |
| Высота | 40 см мм |
| Длина | 55 см мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | Кейс |
| Ширина | 15 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 226 ₴



