

Котел газовий Buderus Logomax Plus GB062-24 KD, конденсаційнний, двоконтурний, 24 кВт, настінний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_7736901204_PR1
54 850 ₴
49 365 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Обираючи Logamax plus GB062, ви отримуєте цілодобовий комфорт. Котел є надійним рішенням для опалення і має привабливий дизайн. Завдяки застосуванню перевірених часом рішень, він стане надійним та енергоефективним серцем вашої опалювальної системи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buderus |
| Страна производитель | Турция |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр дымохода | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | конденсаційний |
| Витрата зрідженого газу при макс. потужності | 2.27 кг/год |
| Витрата природного газу при макс. потужності | 3.18 м3/год |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 400x815х300 |
| Допустимий тиск зрідженого газу (пропан/бутан) | 25 – 35 |
| Допустимий тиск природного газу | 17 – 25 |
| Общий объем | 6 л |
| Макс. t гарячої води | 60 °C |
| Макс. t системи опалення | 90 °С |
| Максимальная производительность | 13.3 л/хв л/ч |
| Максимальное давление воды | 0.2 бар бар |
| Масова витрата димових газів, мін/макс | 45.4 |
| Мін. t гарячої води | 40 °C |
| Номінальна теплова потужність по гар. воді | 3,7 –28,2 |
| Номінальна теплова потужність по опаленню | 4,1 – 25,4 |
| Номінальне теплове навантаження по гар. воді | 3,8 – 28,9 |
| Номінальне теплове навантаження по опаленню | 3,8 – 24,7 |
| Температура димових газів, мін/макс | 87 |
| Тип | двоконтурний |
| Установка | настінний |
Информация для заказа
- Цена: 49 365 ₴



