Жорсткий диск Seagate 4TB 3.5" 256MB SATA SkyHawk — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ST4000VX016_PR1
11 956 ₴
10 760 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диски SkyHawk – це розумні, надійні та безпечні накопичувачі для NVR-додатків. Використовуйте до 4 ТБ для цілодобових робочих навантажень за допомогою відеодисків SkyHawk, удосконалених ImagePerfect – більш швидких, ефективних та тихих дисків, призначених для систем DVR та NVR. Здоров'я диска та відновлення даних. При інтеграції в сумісні системи NVR ці диски забезпечують підвищення загальної надійності системи завдяки системі SkyHawk Health Management (SHM). Крім того, диски SkyHawk включають надійний трирічний план Rescue Data Recovery Services.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 490 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 4 ТБ |
| Интерфейсы подключения | SATA 3 |
| Комплектация | жорсткий диск |
| Наработка на отказ | 1000000 годин |
| Обсяг буфера обміну | 256 МБ |
| Назначение | для сервера; для відеоспостереження |
| Розміри | 146.99x101.85x20.2 мм |
| Споживана потужність при очікуванні | 2.5 Вт |
| Споживана потужність при роботі | 3.5 Вт |
| Тип | внутрішній |
| Частота обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 10 760 ₴








