Опто-волоконное оборудование Cor-X Гильза ВО термоусадочная 45мм ATI (Slim) * 100pcs=1pkg (261585) — Новый
- Готово к отправке
- Код: BRN1261585
300 ₴
246 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 600 ₴
Термоусаджувальні гільзи або КДЗС (комплект деталей захисту зварного стику) призначені для забезпечення механічної міцності і вологозахищенності місця з'єднання (зварювання) двох волокон.
Дані гільзи КДЗС мають довжину 45 мм і складаються з металевого стержня, внутрішньої трубки з севілену і зовнішньої трубки з поліолефіну. При нагріванні, трубки по черзі розплавляються і рівномірно заповнюють простір навколо волокна, а при охолодженні тверднуть і разом з металевим стрижнем створюють монолітну захисну конструкцію, що запобігає механічним пошкодженням з'єднання.
Особливістю гільз Slim є зменшений діаметр після усадки, в порівнянні зі звичайними гільзами. Цей діаметр після усадки становить приблизно 2,4 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cor-X |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | гільза термоусадочна |
- Цена: 246 ₴



