Код: RPD_090110901_PR1- код товару для заказу.
Дровокол AL-KO LSV 560/8
Модель Al-ko LSV 560/8 є оптимальним пристроєм для заготівлі великих обсягів дров. Оснащений двигуном потужністю 3,3 кВт, він швидко та ефективно справляється з розколюванням колод довжиною до 103 см.
Дровокол Al-ko LSV 560/8 здатен досягати потужності тиску до 8 т.
Гідравлічний привід, який для своєї роботи використовує енергію стиснутої рідини, дозволяє працювати з породами деревини як низької, так і високої щільності. Це робить дровокол Al-ko LSV 560/8 незамінним на дачах, у заміських будинках, лазнях та інших місцях, де потрібні великі й постійні запаси дров.
Належить до категорії побутових пристроїв. Закладання деревини та розколювання колод у цій моделі здійснюється вертикально.
Особливості дровокола Al-ko LSV 560/8:
Двигун
У моделі Al-ko LSV 560/8 гідравлічний насос приводиться в дію від електричного двигуна. Завдяки відсутності шкідливих викидів може використовуватися як на вулиці, так і в закритому приміщенні. Відрізняється безшумною роботою.
База
Має вертикальну конструкцію, виконану з міцного металу. Додатково обладнаний коліщатками для зручного транспортування.
Переваги гідравлічного колуна Al-ko LSV 560/8:
-
Простота конструкції та експлуатації, завдяки чому працювати з цим дровоколом можна без спеціальної підготовки чи навчання.
-
Компактність і наявність коліщаток, завдяки чому цю модель легко переміщати за потреби та зручно зберігати.
-
Потужний двигун і міцність матеріалів конструкції, які дозволяють працювати з твердими породами деревини.
-
Висока швидкість роботи, яка поєднується з безпекою та зручністю.
-
Витримує високі та тривалі навантаження без шкоди для мотора.
Al-ko LSV 560/8 — надійний інструмент для розколювання деревини, який довго служитиме та значно полегшить процес заготівлі дров будь-яких обсягів.





