Особливості
Набір біт і свердел Milwaukee RedHEX TiN поєднує оснащення для роботи з кріпленням і свердлінням у різних матеріалах. Комплектація включає біти, свердла по металу та мультиматеріальні свердла, що дозволяє виконувати різні типи робіт без додаткового підбору оснащення.
Біти довжиною 25 мм призначені для роботи з кріпленням стандартів Phillips, Pozidriv і Torx. Такий набір охоплює поширені типи шліців, що використовуються в монтажних і ремонтних роботах.
Свердла по металу мають покриття TiN, яке зменшує зношування під час свердління та підтримує стабільність роботи. Конфігурація діаметрів дозволяє виконувати отвори різного розміру.
Мультиматеріальні свердла використовуються для роботи з різними поверхнями. Це розширює можливості застосування набору в межах одного комплекту.
Хвостовик 1/4" Hex (RedHEX) забезпечує сумісність із шурупокрутами та імпакт-інструментами. Конструкція дозволяє швидко змінювати оснащення без додаткових інструментів.
Пластиковий кейс забезпечує впорядковане зберігання елементів набору та зручність транспортування.
Технології (використовувані)
- RedHEX — шестигранний хвостовик 1/4" для фіксації в інструменті
- TiN — покриття нітридом титану для підвищення зносостійкості
- SHOCKWAVE — конструкція для роботи з ударними інструментами
Технічні характеристики
- Тип: набір біт і свердел
- Кількість: 39 шт
- Хвостовик: 1/4" Hex (RedHEX)
- Біти 25 мм: PH1×1, PH2×3, PZ1×1, PZ2×3, PZ3×1, TX10×2, TX15×2, TX20×4, TX25×3, TX30×3
- Магнітний тримач: 60 мм
- Свердла по металу: 2, 3, 3.5, 4, 4.5, 5×2, 6 мм
- Мультиматеріальні свердла: 4, 5, 5.5, 6×2, 8, 10 мм
- Кейс: пластиковий
Для кого
- Для монтажних і ремонтних робіт
- Для роботи з металом і різними матеріалами
- Для використання з шурупокрутами та імпакт-інструментами
- Для виїзних робіт
- Для професійного та побутового застосування
Висновок
Milwaukee RedHEX TiN — набір оснащення, що поєднує біти та свердла для роботи з кріпленням і виконання отворів у різних матеріалах. Комплектація дозволяє виконувати широкий спектр робіт із використанням одного набору.





