

Котел газовий Buderus Logomax Plus GB062-24 KD, конденсаційнний, двоконтурний, 24 кВт, настінний — Новий
- Готово до відправки
- Код: ERC_7736901204_PR1
54 850 ₴
49 365 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обираючи Logamax plus GB062, ви отримуєте цілодобовий комфорт. Котел є надійним рішенням для опалення і має привабливий дизайн. Завдяки застосуванню перевірених часом рішень, він стане надійним та енергоефективним серцем вашої опалювальної системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buderus |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | конденсаційний |
| Витрата зрідженого газу при макс. потужності | 2.27 кг/рік |
| Витрата природного газу при макс. потужності | 3.18 м3/год |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 400x815х300 |
| Допустимий тиск зрідженого газу (пропан/бутан) | 25 – 35 |
| Допустимий тиск природного газу | 17 – 25 |
| Загальний обсяг | 6 л |
| Макс. t гарячої води | 60 °C |
| Макс. t системи опалення | 90 °С |
| Максимальна продуктивність | 13.3 л/хв л/год |
| Максимальний тиск води | 0.2 бара бар |
| Масова витрата димових газів, мін/макс | 45.4 |
| Мін. t гарячої води | 40 °C |
| Номінальна теплова потужність по гар. воді | 3,7 –28,2 |
| Номінальна теплова потужність по опаленню | 4,1 – 25,4 |
| Номінальне теплове навантаження по гар. воді | 3,8 – 28,9 |
| Номінальне теплове навантаження по опаленню | 3,8 – 24,7 |
| Температура димових газів, мін/макс | 87 |
| Тип | двоконтурний |
| Установка | настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 365 ₴



