Жорсткий диск Seagate 8TB 3.5" 7200 256MB SATA IronWolf — Новий
- Готово до відправки
- Код: ERC_ST8000VN004_PR1
21 440 ₴
19 296 ₴
Seagate IronWolf 8 ТБ — це жорсткий диск, розроблений спеціально для NAS-систем, де важливі надійність, стабільність і безперервна робота. Модель має швидкість обертання 7200 об/хв і SATA-інтерфейс 6 Гбіт/с, що забезпечує швидкий доступ до файлів, а 256 МБ кешу сприяє оптимізації процесів читання та запису, підвищуючи загальну швидкодію накопичувача в умовах інтенсивного використання.
Завдяки технології AgileArray, цей диск пропонує покращене керування балансуванням та зниження вібрацій, що дозволяє йому стабільно працювати у багатодискових системах. IronWolf також підтримує багатокористувацький режим із навантаженням до 180 ТБ на рік, що є ідеальним для малих і середніх бізнесів, де є потреба у великій кількості збережених даних для спільного доступу.
IronWolf 8 ТБ має додаткові функції захисту даних, що дозволяють використовувати його в умовах цілодобової роботи. Завдяки високій надійності та ефективності цей диск підходить як для особистого користування, так і для бізнес-середовищ, де потрібен надійний простір для зберігання великих обсягів інформації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 722 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 8 ТБ |
| Інтерфейси під'єднання | SATA 3 |
| Обсяг буфера обміну | 256 МБ |
| Призначення | для сервера; мережеве сховище |
| Розміри | 101.85x26.11x146.99 мм |
| Споживана потужність при роботі | 8.8 Вт |
| Тип | внутрішній |
| Функції / можливості | Технологія AgileArray |
| Частота обертання шпинделя | 7200 об/хв |
- Ціна: 19 296 ₴









