Пила ланцюгова акумуляторна Konner&Sohnen KS MCS20V-8 CASE 20В акб 1х2А·год шина 20см ЗП 1.45кг — Новий
- Немає в наявності
- Код: ERC_KSMCS20V-8CASE_PR1
5 370 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.45 кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А·год |
| Індикатор рівня масла | Да |
| Інструкція з експлуатації | Да |
| Автоматичне змащення ланцюга | Да |
| Акумулятор | Да |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 20 см мм |
| Зарядний пристрій | Да |
| ланцюг | Да |
| Макс. ріжуча здатність по дереву | 90 мм |
| Напружка акумулятора | 20 В |
| Особливості | Натягування ланцюга без інструменту; безщітковий двигун; Рукоятка з гумовим покриттям; Петля для ремінця; Розширений захист руки |
| Пила | Да |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 46,5 х 17 х 12,5 |
| Тип | Акумуляторні |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/с м/с |
| шина | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 370 ₴












