Метеостанція Sencor, внутр/зовн вимірювання, від мережі/CR2032x1+AAx2+AAx3, темп-ра, вологість, час, прогноз погоди, атмосферний
- Готово до відправки
- Код: ERC_SWS12500WIFI_PR1
10 830 ₴
9 747 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна метеостанція WiFi з бездротовим датчиком 7-в-1 та датчиком TH. Підтримка глобальних загальнодоступних метеорологічних платформ Weather Underground і Weathercloud. Публікація даних місцевої метеостанції на загальнодоступних метеорологічних платформах. Підтримка смарт-пристроїв, онлайн-доступ до даних та історії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 464 г |
| Додатки | професійна |
| Діапазон вологості | від 1% до 90% відносної вологості |
| Макс. яка вимірюється температура | +50 °C; +60 °C |
| Механізм | електронний |
| Мін. яка вимірюється температура | -5 °C; -40 °C |
| Тип приладу | метеостанція |
| Установка | настінний; настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 747 ₴











