Скиборізка Sencor, 100Вт, лезо-нержавіюча сталь, діаметр ножа-170мм, корпус-метал/пластик, сірий — Новий
- Готово до відправки
- Код: ERC_SFS3050SL_PR1
3 315 ₴
2 984 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична скибка Sencor SFS3050SL. Має знімні частини для легкого очищення та миття (візок для харчових продуктів, штовхач для харчових продуктів, відрізний диск). Товкач для харчових продуктів із затискними штифтами для запобігання ковзанню їжі під час нарізки. Можливість повністю висувати штовхач для харчових продуктів для нарізування великих продуктів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр леза | 170 см |
| Колір | Сірий |
| Лезо | з нержавіючої сталі |
| Напруга | 220-240В В |
| Особливості | знімні елементи для зручного очищення та миття; знімний ріжучий диск |
| Потужність | 100 Вт Вт |
| Тип | скиборізка |
| Товщина різу | 0-23 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 984 ₴











