Метеостанція Sencor, внутр/зовн вимірювання, температура, вологість, час, прогноз погоди, атм. артеріальний тиск, швидкість вітру,
- Готово до відправки
- Код: ERC_SWS16600WIFI_PR1
13 260 ₴
11 934 ₴
Метеостанція Sencor SWS16600WIFI — це ідеальне рішення для тих, хто бажає мати повний контроль над погодними умовами. Завдяки бездротовому датчику 7-в-1, вона вимірює температуру, вологість, швидкість і напрямок вітру, кількість опадів, УФ-індекс та інтенсивність світла. Додатковий датчик TH забезпечує точні дані про температуру та вологість у приміщенні.
Кольоровий дисплей TRUE BLACK розміром 7,8 дюйма забезпечує чітке відображення всіх даних, включаючи прогноз погоди, фази місяця, час сходу та заходу сонця, а також календар. Завдяки підключенню до Wi-Fi, метеостанція може передавати дані на платформи Weather Underground та Weathercloud, що дозволяє відстежувати погодні умови з будь-якого місця.
Ця метеостанція також сумісна з розумними додатками, такими як Sencor HOME, Tuya Smart та Smart Life, що дозволяє інтегрувати її в систему розумного дому. Завдяки дальності передачі до 150 метрів, ви можете розмістити датчики в зручних для вас місцях.
Sencor SWS16600WIFI — це надійний інструмент для тих, хто цінує точність та зручність у відстеженні погодних умов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 599 г |
| Додатки | універсальний; 7в1 |
| Додатково | WiFi: 802.11 b/g/n |
| Колір | Білий |
| Тип приладу | метеостанція |
| Функції | вимірювання напрямку і швидкістю вітру; вимірювання температури; вимірювання опадів; вимірювання вологості; вимірювання УФ; вимірювання інтенсивності світла |
- Ціна: 11 934 ₴











