Метеостанція Sencor, внутр/зовн вимірювання, від мережі/CR2032х1+AAx2, темп-ра, вологість, час, прогноз погоди, атмосферний тиск,
- Готово до відправки
- Код: ERC_SWS7300_PR1
2 984 ₴
2 686 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Метеостанція SWS7300. Дисплей із діагоналлю 5.4 дюйма (13.8 см). Прогноз погоди (сонячно, невелика хмарність, хмарно, дощ, сніг). Показники температури та вологості всередині приміщення з тенденціями. Показники температури та вологості на вулиці з тенденціями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 192 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 280 р |
| Додатково | відображення температури з °C/°F на вибір; значок прогноза погоды; миготливий індикатор; 3 рівня яскравості дисплея |
| Діапазон вологості | від 20% до 99% відносної вологості; від 1% до 99% відносної вологості |
| Живлення | батарейка; адаптер живлення основного блоку; резервна батарея основного блоку |
| Макс. яка вимірюється температура | +50 °C; +60 °C |
| Мін. яка вимірюється температура | -5 °C; -40 °C |
| Тип приладу | метеостанція |
| Установка | настінний; настільний |
| Функції | календар; фази місяця; дата; температура та вологість у приміщенні; відображення часу; зовнішня температура та вологість; радіокерований годинник; барометричний тиск; налаштування попереджень High/Low; попередження про ожеледь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 686 ₴










